432 : MADDOX, CONROY. Passage of Time. Gouache.
MADDOX, CONROY
1912 Ledbury - 2005 London
Passage of Time
Gouache. R. u. signiert und datiert (19)40.
Beschädigt. BA: 28,5 x 40,5 cm.
Aufrufpreis:
600,00
Schätzpreis:
800,00